F.Bahçe Transferde Dünya Devleriyle Yarışıyor

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Sofiane Feghouli adeta kıymete bindi. Fenerbahçe ve İnter'in yanı sıra Manchester United, Tottenham ve Roma da Cezayirli yıldızın peşine düştü.

F.Bahçe Transferde Dünya Devleriyle Yarışıyor

Ocak ayında Avrupa’nın devleri, Sofiane Feghouli için kıyasıya bir yarışa girecek. Yıldız futbolcunun sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması, birçok kulübün iştahını kabarttı. Fenerbahçe, sezon başında teklifi ettiği senelik 4 milyon Euro’yu bir kez daha masaya koyacak.

Valencia’nın sözleşme uzatma tekliflerini geri çeviren Feghouli’nin takımından ayrılması artık kesin gibi. Sarı-Lacivertliler oldukça cazip bir öneri sunsa da 25 yaşındaki oyuncu için dev kulüplerle yarışmak zorunda kalacak. İngiliz ekipleri Manchester United ve Tottenham ile İtalyan takımları Roma ve İnter de Sofiane Feghouli’ye teklif yapmaya hazırlanıyor.

Feghouli aceleci değil

Taliplerinin artması, Feghouli’nin elini güçlendiriyor. Sezon başında Fenerbahçe’nin senelik 4 milyon Euro’luk teklifine “Evet” diyen Cezayirli oyuncunun ocak ayında bu rakamı artırmak istemesi muhtemel. Valencia, sezon sonunda bedava kaptırmamak için ara transfer döneminde 25 yaşındaki oyuncuyu satmaya yanaşabilir.

Ancak Feghouli, kulübünden bonservissiz ayrılıp daha fazla imza parası alma adına transferi sezon sonuna bırakmaya daha sıcak bakıyor. Başarılı futbolcu, yaz dönemi için 1 Ocak’tan itibaren görüşmelere başlayabilir.

Haber Merkezi
14.11.2015

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Diğer Haberler